Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Сьогодні, 19 лютого, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

 

Порядком денним засідання були питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Зокрема, членами комісії було розглянуто всього 50 заяв, в тому числі щодо:

- призначення житлової субсидії – 33;

- призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям - 1;

- внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання - 2.

По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято рішення щодо призначення житлової субсидії:

- на понаднормову площу житла - 10 заявникам;

- на фактично проживаючих осіб - 4 заявникам;

- внутрішньо переміщенним особам - 3 заявникам.

Також, 14 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Щодо інших заяв із питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

За рішенням комісії державна соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї призначена без зниження розміру допомоги.

З питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято відповідні рішення по 2 заявам.

Всього з початку 2020 року проведено 4 засідання комісії, на яких розглянуто 202 заяви.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради