«Ти можеш усе» Можливості безмежні!»

Соціальний проект — навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю реалізується в Україні.

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

5 лютого 2020 року проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:

1. Ознайомитись з проектом за посиланням https://education.msp.gov.ua/

2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.

Для реєстрації на курси необхідно:

1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.

1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС

1.3. Важливо: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у Вас вистачає часу для навчання).

Навчання розпочнеться 5 березня 2020 року.

З 5 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн пратфоні Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) — розпочати навчання. Як тільки ви перейшли за посиланням — можете відразу приступати до освоєння матеріалу.

Термін навчання буде зазначений у вас в курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.

Під час навчання обов’язково користуватись розділом обговорення. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу — це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета — пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.

Під час навчання ви можете ставити питання в розділі обговорення, що стосується навчального процесу. Також, ви можете ставити свої запитання нам на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування — ви отримаєте сертифікат.

Починаючи з 8 червня 2020 року будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ компаніях України. При наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.

Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Технічні питання Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatoday.com/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/

За матеріалами Міністерства соціальної політики України