Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

5 лютого в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.


Членами комісії було розглянуто всього 40 заяв громадян, в тому числі щодо:

- призначення житлової субсидії – 17;

- призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям - 5;

- внесення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання - 3.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв комісією колегіально прийнято відповідні рішення, в тому числі щодо призначення житлової субсидії:

- на понаднормову площу житла - 6 заявникам;

- на фактично проживаючих осіб - 2 заявникам.

Також 5 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Окрім того, під час засідання комісією прийнято рішення щодо припинення надання раніше призначеної житлової субсидії 15 домогосподарствам, особи зі складу яких не повідомили про зміни обставин, які вплинули на отримання житлової субсидії, а саме про:

- зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства;

- зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;

- зміни соціального статусу членів домогосподарства;

- здійснення купівлі, набуття права власності на квартиру (будинок), транспортного засобу на суму понад 50 тис. гривень.

За зверненнями щодо призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям комісією прийняті відповідні рішення.

По заявам з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання комісією прийнято позитивні рішення.

Всього з початку року 2020 року проведено 3 засідання комісії, на яких розглянуто 152 заяви.

Управління праці та соціального захисту населення