Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

У вівторок, 16 грудня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

Під час засідання комісією розглянуті питання надання державної соціальної допомоги сім’ям, які на загальних підставах не мають права на її призначення, в тому числі 143 заяви — щодо призначення житлової субсидії та одне звернення — щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв комісією колегіально прийнято відповідні рішення, в тому числі щодо призначення житлової субсидії:

— на понаднормову площу житла — 25 заявникам;

— на фактично проживаючих осіб — 56 заявникам.

Також, 39 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Окрім того, під час засідання було розглянуто подання з питання припинення надання раніше призначеної житлової субсидії 4 особам, які не повідомили про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства.

За зверненням щодо призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям комісією прийнято позитивне рішення.

Всього протягом 2019 року проведено 34 засідання комісії, на яких розглянуто 2509 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради