В УТСЗН пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

13 лютого в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 справ, з них:

— 1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 41 заява щодо призначення житлової субсидії;

— 2 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією було розглянуто подання на трьох осіб з питання припинення надання житлової субсидії, у зв’язку невиконанням ними зобов’язання за договором про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг та ряд інших заяв щодо призначення житлової субсидії.

За підсумками розгляду заяв, комісією прийнято рішення призначити:

— житлову субсидію 8 заявникам на фактично проживаючих осіб, 12 заявникам на понаднормову площу житла та 6 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний;

— державну соціальну допомогу 1 малозабезпеченій сім’ї.

По заявам, з питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято позитивне рішення.

З початку року засідання комісії проводились щотижнево. Всього відбулося 7 засідань, розглянуто 866 заяв.

Зазначимо, міська комісія з призначення всіх видів державної соціальної допомоги створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради