Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 6 лютого, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 103 заяви, з них:

— 2 заяви щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 97 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 4 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Так, членами комісії розглянуто 24 заяви щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 29 заявникам.

За рішенням комісії 28 особам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Також, розглянуто ряд інших заяв щодо призначення житлової субсидії.

В призначенні допомоги малозабезпеченим сім’ям відмовлено одній сім’ї.

По заявам, з питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення.

Зазначимо, що комісія створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради