Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

30 січня 2019 року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 132 заяви, з яких:

— 1 заява щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 120 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 3 заяви з питання внесення пільговика до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем його фактичного проживання.

Зазначимо, що по кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За результатами роботи комісії малозабезпеченій сім’ї була призначена державна соціальна допомога.

Рішення щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб прийнято по 26 заявам. Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 24 заявникам.

За рішенням комісії 38 особам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Відповідно до подання про припинення з 1 січня 2019 року нарахування субсидії, у зв’язку із отриманням інформації про зміни в складі зареєстрованих осіб, житлова субсидія буде припинена 8 особам.

Також під час зсідання розглянуто ряд інших заяв щодо призначення житлової субсидії.

По заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем їх фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення.

Всього у січні поточного року проведено 5 засідань комісії, на яких розглянуто 716 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення