У міській раді відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

Вчора, 10 січня, у Лисичанській міській раді відбулося, в першу у цьому році, засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280.

Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участю членів комісії — представників УПСЗН, відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла, фінансового управління, управління економіки, управління будівництва та архітектури та Східного міжрегіонального відділу Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Під час засідання члени комісії розглянули документи трьох осіб, які мають право на отримання грошової компенсації відповідно до законодавства та прийняли рішення щодо призначення грошової компенсації.

Засідання комісії проводяться в разі потреби. Усього проведено 11 засідань під час яких розглянуто 49 заяви щодо призначення грошової компенсації.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради