Про призначення житлової субсидії

Програма надання житлової субсидії є одним з головних механізмів забезпечення соціального захисту населення, в тому числі громадян похилого віку.

Відповідно до діючого законодавства, в окремих випадках житлова субсидія призначається за рішенням комісії.

3 січня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося перше в цьому році засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участі представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, які входять до складу комісії.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 114 заяв щодо призначення житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, з урахуванням фактичних обставин ситуації конкретної сім’ї та наданих до заяви документів.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 60 заявникам, 5 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 17 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради