Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

28 листопада в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості та управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 120 заяв щодо призначення житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 75 заявникам, 1 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 31 заяву щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

Також, за рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припинено 3 отримувачам, у зв’язку з неповідомленням ними про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема, зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства та зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього з початку 2018 року проведено 37 засідань комісії, на яких розглянуто 3432 заяви

Відзначимо, що комісія з призначення всіх видів державної соціальної допомоги створена відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Управління праці та соціального захисту населення