Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 31 жовтня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 71 заява, з них:

— 69 заяв щодо призначення житлової субсидії;

— 2 заяви з питання внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянуто три заяви з питання подовження строку подання заяв щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії.

За результатами роботи комісії житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 44 заявникам, 1 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 18 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб. Комісією, також, було розглянуто ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

По заявам, з питання внесення пільговиків до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем фактичного проживання, комісією прийнято позитивні рішення.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році проведено 33 засідання комісії, на яких розглянуто 2950 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення