В Лисичанську відбулось засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

3 вересня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117. Очолив комісію заступник міського голови Максим Головньов.

До складу комісії увійшли представники виконавчих органів міської ради та Лисичанського міського центру зайнятості.

Під час засідання членами комісії було розглянуто 81 заяву, з них:

— 5 заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

— 76 заяв щодо призначення житлової субсидії.

По кожній заяві рішення приймається з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

Також, комісією розглянуте подання на 11 осіб щодо припинення надання житлової субсидії, та 3 заяви з питання подовження строку подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії.

За результатами роботи комісії п’ятьом сім’ям призначена державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.

Житлова субсидія на понаднормову площу житла призначена 39 заявникам, 4 — субсидія буде розрахована на встановлену законодавством соціальну норму житла.

Членами комісії розглянуто 10 заяв щодо призначення житлової субсидії на фактично проживаючих осіб, та 21 особі житлова субсидія буде призначена у відповідності з діючим законодавством у зв’язку з отриманням доходів менших ніж розмір мінімальної заробітної плати. Комісією, також, було розглянуто ряд інших заяв з питань призначення житлової субсидії.

Засідання комісії проводяться кожного тижня. Всього в 2018 році проведено 30 засідань комісії на яких розглянуто 2647 заяв з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Управління праці та соціального захисту населення