Про обмеження водопостачання

 Шановні мешканці Лисичанська!

3 серпня 2021 року з 09.00 буде обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової) у зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача».

Просимо мешканців міста зробити необхідний запас води.

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» – розпочала свою роботу

 На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом   освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

Подробнее...

Про обмеження водопостачання

 Шановні мешканці Лисичанська!

У звязку з аварійною ситуацією на водоводі Д 300мм ВНС «Суміщена» 02 серпня 2021 року з 9.00 буде обмежено водопостачання південної частини міста Лисичанськ .

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

Громадська організація «ДЕСПРО» запрошує на онлайн-семінар

 Громадська організація «ДЕСПРО» запрошує на онлайн-семінар «Реалізація проектів в рамках державних програм «Нова українська школа», «Здорова нація» та «Розумне місто».

Дата проведення семінару: 3 серпня 2021 року.

Час проведення: з 11.00 до 12.30.

Подробнее...

Увага! Тимчасове призупинення газопостачання

 Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 02 та 03 серпня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 33 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Харківська, тимчасово буде відключено 110 абонентів, які мешкають за адресами: м. Лисичанськ, вул. Харківська, Бахмутська, Кримська та П’ятигорська.

Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»