Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

Сьогодні, 21 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі та про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Окрім того, члени виконкому ухвалили рішення про перерозподіл видатків міського бюджету міста Лисичанськ, передбачених відділу освіти та відділу культури Лисичанської міської ради на 2020 рік та взяли до відома інформацію начальника відділу охорони здоров’я міської ради Ігоря Бондаренка про надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим.

Також рішенням виконавчого комітету було затверджено Положення про міську комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та внесено зміни до Положення про міську комісію з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення та складу комісії, виділено кошти на нагородження голів вуличних комітетів та ухвалено рішення про нагородження до Дня визволення м. Лисичанська від незаконних збройних формувань тощо.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».