Молодь Лисичанської ТГ долучилася до тренінгу "Здорові та нездорові стосунки"

Події
29.05.2025

Молодь Лисичанської ТГ долучилася до тренінгу "Здорові та нездорові стосунки" в межах «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я»

28 травня в Гуманітарному штабі Лисичанської ТГ у м. Дніпро відбувся психологічний тренінг «Здорові та нездорові стосунки», який об’єднав активну молодь Лисичанської територіальної громади в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Учасники говорили про:

- ознаки здорових стосунків і як їх будувати;

- небезпеки токсичних взаємин та способи їх розпізнання;

- важливість збереження особистих меж і ментального благополуччя.

Організатори заходу: Гуманітарний штаб Лисичанської МВА, відділ культури Лисичанської МВА, КЗ "Дніпропетровський обласний центр молодіжної роботи, утвердження української національної та громадянської ідентичності" ДОР.

Психоемоційна грамотність — це основа здорового суспільства, і такі зустрічі наближають нас до розуміння себе та інших.