Щодо підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів

У зв’язку зі зверненням ФОП Черникова Віктора Федоровича до Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області щодо підвищення тарифу управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

Подробнее...

До уваги мешканців центральної частини міста Лисичанськ!

Сьогодні, 4 травня 2021 року, у зв’язку з аварією на магістральному водогоні Д400мм по вул. Генерала Потапенка, 148, тимчасово призупинено водопостачання центральної частини м. Лисичанська.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» ведуться аварійні роботи на водогоні. Після проведення ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

Управління ЖКГ Лисичанської міської ВЦА

Увага! З 12 лютого очікується ускладнення погодних умов

 Увага! Починаючи з 12.02.2021 року очікується ускладнення погодних умов, а саме: мокрий сніг, дощ, пориви вітру до 9 м/с, на дорогах можливе утворення ожеледиці.

Для оперативної організації робіт з очищення від снігу та посипки протиожеледними матеріалами доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту та сходів особовий склад та техніка комунальних підприємств напоготові.

Керівництво військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області звертається до усіх власників автотранспорту з проханням бути обережними на дорогах міста.

Подробнее...

Щодо ремонту пам’ятного знаку «Землякам–чорнобильцям»

21 квітня 2021 року на сайті інтернет-видання «Восточный репортер» опублікована інформація під назвою «В Лисичанске реставрируют памятник «Землякам-чернобыльцам», в якій заслуги щодо ремонту зазначеного пам’ятного знаку приписані одному досить відомому мешканцям міста Лисичанськ Народному депутату України.

Заради справедливості, а не ради хвастощів Лисичанська міська ВЦА повідомляє, що пам’ятний знак «Землякам - чорнобильцям» в порядку надання шефської допомоги закріплений для утримання за КП ЛЖЕК № 5.

В рамках підготовки до проведення заходів, пов’язаних з 35-роковинами Чорнобильської катастрофи, підприємством були виконані роботи з поточного ремонту пам’ятного знаку, а саме: закладені шви та сколи між плитами колони, замінена, закріплена та пофарбована плитка, оновлений напис «Землякам - чорнобильцям». Територія навколо знаку постійно утримується в належному санітарному стані.

Подробнее...

Щодо підвищення тарифів на послуги з перевезення пасажирів громадським транспортом

У зв’язку зі зверненням КП ЛМР «Електроавтотранс», АТП ПП «Автоал’янс», ФОП Черникова Віктора Федоровича, ФОП Катуніної Людмили Вікторовни до ВЦА міста Лисичанськ Луганської області щодо підвищення тарифів управлінням житлово-комунального господарства розроблено проект розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів».

У зазначеному проєкті планується підвищення тарифів перевезення пасажирів по маршрутам:

Подробнее...

Управління житлово-комунального господарства інформує

 В доповнення до інформації, розміщеної на сайті ZARAZ.INFO від 12 квітня 2021 року, управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що станом на 14 квітня 2021 року роботи з санітарного очищення території навколо контейнерного майданчика в районі житлового будинку № 345 по вул. ім. В. Сосюри ЛКАТП 032806 виконані в повному обсязі.

Подробнее...

Щодо газопостачання південної частини міста

 Станом на 05.02.2021 року, через аварійну ситуацію на підземному газопроводі низького тиску в районі «Стихійного ринку ГТВ» м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а, без газопостачання залишається 8,2 тис.абонентів.

Лисичанське МРУЕГГ проводить аварійно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу.

За отриманою інформацією, подачу газу планують розпочати 05.02.2021 року, окрім будинків № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 32 кв. Центральний. Прохання до мешканців мікрорайону – бути пильними під час подачи природного газу.

Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

Управління житлово-комунального господарства інформує

 На відео-повідомлення ТРК «Донбас-онлайн» від 08.04.2021 управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА повідомляє, що неодноразово аварійною бригадою ЛКСП «Лисичанськ-водоканал» проводився поточний ремонт водогону, труба має знос 98%. Для проведення ремонтних робіт необхідна зупинка ВНС «Лісова Дача» 2-го підйому та обмеження водопостачання по Лисичанській насосній станції.

ЛКСП «Лисичанськводоканал» на даний час закуплено необхідні матеріали для ремонту. Роботи будуть виконані найближчим часом, у квітні 2021 року.

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

 Нагадуємо, що обов’язковою умовою для виконання суб’єктами господарювання земляних та ремонтних робіт є отримання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

Дозвіл надається управлінням житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську, що розташований за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Гетьманська, 63.

З нормативними актами, що регламентують надання адміністративної послуги та умовами її отримання, можна ознайомитись на офіційному веб - сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «ЦНАП» – «ЖКХ» – «Порушення об’єкту благоустрою».

Подробнее...

У Лисичанську відбулись збори співвласників з питання обрання форми управління жилими будинками

Керуючись статтею 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» мешканцями жилих будинків міста Лисичанськ за адресами: вул. ім. Д. І. Менделєєва, 46; вул. Лісничого, 54; вул. Докучаєва, 35Б були проведені збори співвласників з питання обрання форми управління жилими будинками.

Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

Щодо регулювання чисельності безпритульних тварин

Офіційна позиція Уряду полягає в неухильному виконанні вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та дотриманні принципів Європейської конвенції про захист домашніх тварин від 13 листопада 1987 року.

Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» забороняє будь-які дії з ліквідації безпритульних тварин до появи реальної загрози життю людей. Головною вимогою законодавчого акту є гуманне ставлення до безпритульної тварини — її необхідно відловити, надати ветеринарну допомогу, знайти господарів, в разі відсутності таких, провести вакцинацію, стерилізацію, помістити в притулок або повернути в середовище проживання і тільки за висновком лікаря ветеринарної медицини можна провести евтаназію хворої або агресивної тварини.

Подробнее...