Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
    Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, Харківська область, 61002
    Телефон/факс: (057) 751-81-68
    Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    Офіційний сайт: https://kharkivobljust.gov.ua/
    Начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)                          Філатова Тетяна Дмитрівна

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Віталій Вікторович Лаптінов, телефон (06452) 4 12 79
    Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22
    Консультація за телефонами — 095 362 42 02 або (06452)4 22 16.
    Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

«Он-лайн будинок юстиції». Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій

 Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу — «Попередній правовий аналіз документів на реєстрацію громадської організації», яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

Така послуга надається онлайн, без обов’язкової наявності електронного цифрового підпису заявника і дозволяє громадським організаціям зі статусом юридичної особи отримати відповідь чи відповідають підготовлені документи вимогам діючого законодавства чи ні, ще до подачі документів для державної реєстрації.

Подробнее...

Для юридичних осіб (у тому числі громадських об’єднань зі статусом юридичної особи) щодо необхідності подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників з 11 липня 2021 року

 У зв’язку з прийняттям наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (далі — Наказ), яким затверджено Положення про форму та зміст структури власності, і який набув чинності 11 липня 2021 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі — КБВ) юридичних осіб.

Подробнее...

Громадські формування. Види та суб'єкти державної реєстрації громадських формувань.

Досить часто при використанні словосполучення «громадські формування» такі слова узагальнюють та використовують їх, дорівнюючи іншому словосполученню — «громадські об’єднання (організації)».

Але це не вірно. Дійсно, діюче законодавство України не містить поняття громадські формування, водночас Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» встановлено значення цього терміну та наведено види громадських формувань.

Подробнее...

У Луганській області діє довідка з питань нотаріату

З метою надання фізичним та юридичним особам належної правової допомоги з питань вчинення нотаріальних та прирівняних до нотаріально вчинених дій посадовими особами органів місцевого самоврядування Східне міжрегіональне управління Мінітерства юстиції (м. Харків) (далі — Управління) повідомляє про можливість, у разі необхідності, проведення вебінарів та підготовки методичних матеріалів працівниками Управління та/або нотаріусами Луганської області щодо зазначених вище питань.

Окрім того, звертаємо вашу увагу, що у Луганській області діє довідка з питань нотаріату за номером: 095 534 39 04, під час роботи якої як жителі територіальних громад, так і посадові особи органів місцевого самоврядування можуть оперативно отримати інформацію щодо діяльності органів нотаріату області.

Подробнее...

До уваги суб'єктів державної реєстрації!

Особливості ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи та фізичних осіб-підприємців у Луганській області

Діючим законодавством України встановлено особливості ведення реєстраційних справ у паперовій формі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Луганській області.

Подробнее...

Як новоствореним громадським організаціям подати документи для державної реєстрації у Луганській області

 Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.

Існує декілька способів подачі документів.

1 спосіб - це особисте звернення для подачі документів. Звернутися можна безпосередньо до суб'єкта державної реєстрації або до центрів надання адміністративних послуг, які виступають як фронт-офіси та забезпечують прийняття документів, поданих для державної реєстрації громадських організацій.

Подробнее...

Щодо спеціальної перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав

Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).

Спеціальна перевірка проводиться відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» в порядку, встановленому Порядком проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 171 та Порядком проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, корпоративних прав, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 23.03.2012 № 448/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.03.2012 за № 449/20762.

Подробнее...

Документи, що подаються для державної реєстрації створення громадської організації

 Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Для реєстрації громадської організації необхідно підготувати певний перелік документів та звернутися до суб'єкта державної реєстрації.

Для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи подаються наступні документи:

Подробнее...

Онлайн послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань

Як подати документи та отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у період карантину у Луганській області?

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території України було запроваджену низку обмежувальних протиепідемічних заходів.

На цей період у нагоді громадським формуванням можуть стати онлайн-послуги «Он-лайн будинку юстиції» https://online.minjust.gov.ua.

Подробнее...

«Он-лайн будинок юстиції» Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій

Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу «Попередній правовий аналіз документів на реєстрацію громадської організації», яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

Така послуга надається онлайн, без обов’язкової наявності електронного цифрового підпису заявника і дозволяє громадським організаціям зі статусом юридичної особи отримати відповідь чи відповідають підготовлені документи вимогам діючого законодавства чи ні, ще до подачі документів для державної реєстрації.

Звертаємо увагу, що така послуга доступна поки що новоствореним громадським організаціям зі статусом юридичної особи, які будуть подавати документи для державної реєстрації створення.

Подробнее...

Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Адміністративний збір та плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) справляються у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії або запит про надання відомостей з Єдиного державного реєстру, та округлюються до найближчих 10 гривень.

Частиною четвертою статті 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2021 рік» (далі — Закон) з 1 січня 2021 року встановлено розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розмірі 2270 грн. Для порівняння, у 2020 році розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01 січня 2020 року було встановлено у розмірі 2102 грн.

У зв’язку із змінами у 2021 році розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, відповідно змінився розмір плати у сфері державної реєстрації громадських формувань

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Як подати документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн
  2. Державна реєстрація відокремлених підрозділів громадського об'єднання
  3. Консультація та подача документів для державної реєстрації громадських формувань у період карантину
  4. Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню з ЄДР юридичних, фізичних осіб-підприємців та ГФ
  5. Строки державної реєстрації громадських формувань
  6. Послуги онлайн будинку юстиції для громадських організацій
  7. До уваги структурних утворень політичних партій!
  8. Онлайн реєстрація громадської організації за допомогою Онлайн будинку юстиції
  9. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі у Луганській області
  10. Державна реєстрація припинення громадського об'єднання, що не має статусу юридичної особи у Луганській області