Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків)
    Адреса: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, Харківська область, 61002
    Телефон/факс: (057) 751-81-68
    Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
    Офіційний сайт: https://kharkivobljust.gov.ua/
    Начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)                          Філатова Тетяна Дмитрівна

Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Віталій Вікторович Лаптінов, телефон (06452) 4 12 79
    Адреса: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова 22
    Консультація за телефонами — 095 362 42 02 або (06452)4 22 16.
    Е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Як подати документи для державної реєстрації створення громадської організації у Луганській області

 Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.

Існує декілька способів подачі документів.

1 спосіб – це особисте звернення для подачі документів. Звернутися можна безпосередньо до суб’єкта державної реєстрації або до центрів надання адміністративних послуг, які виступають як фронт-офіси та забезпечують прийняття документів, поданих для державної реєстрації громадських організацій.

Подробнее...

Державна реєстрація створення громадської організації. Документи та строки державної реєстрації

 Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Управління) нагадує, що для державної реєстрації створення громадської організації необхідно підготувати та подати до суб’єкта державної реєстрації певний перелік документів, на підставі яких буде проведено державну реєстрацію.

Суб’єктом державної реєстрації громадських організацій, місцезнаходженням яких є населені пункти Луганської області, є Управління через відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі – Відділ).

В залежності від наявності чи відсутності статусу юридичної особи у новоствореної громадської організації необхідно підготувати різні пакети документів.

Для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи подаються наступні документи:

Подробнее...

«Он-лайн будинок юстиції». Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій

 Для новостворених громадських організацій зі статусом юридичної особи, якими вже прийняті всі необхідні рішення та підготовлено документи для державної реєстрації, Міністерством юстиції України запроваджено онлайн послугу — «Попередній правовий аналіз документів на реєстрацію громадської організації», яка дозволяє новоствореним громадським організаціям попередньо, без подачі документів на державну реєстрацію, подати документи для проведення їх попереднього правового аналізу.

Така послуга надається онлайн, без обов’язкової наявності електронного цифрового підпису заявника і дозволяє громадським організаціям зі статусом юридичної особи отримати відповідь чи відповідають підготовлені документи вимогам діючого законодавства чи ні, ще до подачі документів для державної реєстрації.

Подробнее...

До уваги юридичних осіб!

 Нагадуємо, що залишилося менше місяця для оновлення юридичними особами, у тому числі громадськими об’єднаннями зі статусом юридичної особи, інформації про своїх кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ).

Наголошуємо, що з метою уникнення можливої адміністративної відповідальності і накладання штрафу на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, юридичним особам (і громадським об’єднанням також) необхідно встигнути до 11 жовтня 2021 року оновити відомості про КБВ.

Для оновлення відомостей про КБВ юридичним особам необхідно звертатися до державних реєстраторів центрів надання адміністративних послуг за місцезнаходженням юридичної особи.

Подробнее...

Для юридичних осіб (у тому числі громадських об’єднань зі статусом юридичної особи) щодо необхідності подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників з 11 липня 2021 року

 У зв’язку з прийняттям наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (далі — Наказ), яким затверджено Положення про форму та зміст структури власності, і який набув чинності 11 липня 2021 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі — КБВ) юридичних осіб.

Подробнее...

Як онлайн подати документи для державної реєстрації створення громадської організації

будинок юстицыъПісля прийняття рішення про створення громадської організації зі статусом юридичної особи, проведення установчих зборів та підготовки всіх необхідних документів постає питання реєстрації громадської організації.

Не завжди є можливість особисто звернутися до державного реєстратора для подачі документів особисто і постає потреба в дистанційній подачі документів для державної реєстрації. В такому випадку онлайн-сервіс Міністерства юстиції України – «Он-лайн будинок юстиції», якраз той сучасний засіб, який допоможе у вирішенні цієї проблеми!

Посилання на «Он-лайн будинок юстиції» в мережі Інтернет – https://online.minjust.gov.ua. За допомогою «Он-лайн будинку юстиції» (далі – Портал) можна подати онлайн документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юрид ичної особи.

Подробнее...

У Луганській області діє довідка з питань нотаріату

З метою надання фізичним та юридичним особам належної правової допомоги з питань вчинення нотаріальних та прирівняних до нотаріально вчинених дій посадовими особами органів місцевого самоврядування Східне міжрегіональне управління Мінітерства юстиції (м. Харків) (далі — Управління) повідомляє про можливість, у разі необхідності, проведення вебінарів та підготовки методичних матеріалів працівниками Управління та/або нотаріусами Луганської області щодо зазначених вище питань.

Окрім того, звертаємо вашу увагу, що у Луганській області діє довідка з питань нотаріату за номером: 095 534 39 04, під час роботи якої як жителі територіальних громад, так і посадові особи органів місцевого самоврядування можуть оперативно отримати інформацію щодо діяльності органів нотаріату області.

Подробнее...

«Он-лайн будинок юстиції» – сучасний засіб отримання онлайн послуг та інформації з єдиних та державних реєстрів

 Запроваджений Міністерством юстиції України онлайн-сервіс – «Он-лайн будинок юстиції» є сучасним засобом як отримання інформації з різноманітних державних реєстрів, так і забезпечує можливість подачі документів для попереднього правового аналізу документів на реєстрацію громадської організації зі статусом юридичної особи та подачі документів для державної реєстрації створення громадської організації онлайн, не звертаючись безпосередньо до центру надання адміністративних послуг або відповідного суб’єкта державної реєстрації.

Подробнее...

Як новоствореним громадським організаціям подати документи для державної реєстрації у Луганській області

 Після проведення установчих зборів засновників та підготовки всіх необхідних документів перед засновниками та особою, яка має право представляти громадську організацію для здійснення реєстраційних дій, постає необхідність подати документи для державної реєстрації новоствореної громадської організації на державну реєстрацію.

Існує декілька способів подачі документів.

1 спосіб - це особисте звернення для подачі документів. Звернутися можна безпосередньо до суб'єкта державної реєстрації або до центрів надання адміністративних послуг, які виступають як фронт-офіси та забезпечують прийняття документів, поданих для державної реєстрації громадських організацій.

Подробнее...

Щодо подачі юридичними особами інформації про кінцевих бенефіціарних власників

 Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) нагадує про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі — КБВ).

Всім юридичним особам (у тому числі громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи) щодо яких відповідно до закону в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр) мають міститися відомості про КБВ та які зареєстровані до набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності», зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (тобто до 11 липня 2021 року), незалежно від того, чи міститься про них актуальна інформація, чи вона потребує оновлення, необхідно подати до державних реєстраторів інформацію про КБВ протягом 3 місяців починаючи з 11 липня 2021 року!

Подробнее...

Документи, що подаються для державної реєстрації створення громадської організації

 Громадська організація - це громадське об'єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є фізичні особи.

Для реєстрації громадської організації необхідно підготувати певний перелік документів та звернутися до суб'єкта державної реєстрації.

Для державної реєстрації створення громадської організації зі статусом юридичної особи подаються наступні документи:

Подробнее...

Еще статьи...

  1. «Он-лайн будинок юстиції» Попередній правовий аналіз документів для громадських організацій
  2. Громадські формування. Види та суб'єкти державної реєстрації громадських формувань.
  3. До уваги суб'єктів державної реєстрації!
  4. Щодо спеціальної перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав
  5. Онлайн послуги у сфері державної реєстрації громадських формувань
  6. Увага! Змінилися розміри плати у сфері державної реєстрації громадських формувань
  7. Як подати документи для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи онлайн
  8. Державна реєстрація відокремлених підрозділів громадського об'єднання
  9. Консультація та подача документів для державної реєстрації громадських формувань у період карантину
  10. Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню з ЄДР юридичних, фізичних осіб-підприємців та ГФ