Про роботу Лисичанського міського військового комісаріату в 2018 році

Відповідно до державних завдань, які ставляться Президентом України, Урядом держави, Міністерством Оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, командуванням військ оперативного командування «Схід» та Луганським обласним військовим комісаріатом, особовий склад військового комісаріату виконує завдання згідно положень та нормативно — правових актів України, які регламентують діяльність військового комісаріату.

Приписка громадян України до призовної дільниці

З 01 січня 2018 року розпочалась приписка юнаків, громадян України 2001 року народження до призовних дільниць.

В зв’язку з цим Лисичанський міський військовий комісаріат починаючи з вересня 2017 року проводить спільно з органами місцевої влади, підприємствами, установами, організаціями та навчальними закладами заходи щодо охоплення усіх юнаків 2001 року народження з метою виклику їх у військовий комісаріат для проходження медичної комісії та постановки на військовий облік призовників.

Призов громадян України на строкову військову службу

На протязі січня-лютого 2018 року проводяться підготовчі заходи до призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року. Призову підлягають юнаки 1991-2000 років народження які не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу або втратили право на неї.

Відправці у війська підлягають громадяни яким виповнилось 20 років. В день відправки на строкову військову службу кожному призовнику оформлюється іменна картка на рахунок якої державою перераховується грошова допомога в розмірі подвоєного прожиткового мінімуму (на початок 2018 року ця сума складає 3400 гривень).

Строкову військову службу громадяни України проходять поза зоною проведення антитерористичної операції, тобто поза територій Донецької та Луганської областей, участі в бойових діях не беруть.

Прийняття громадян України на військову службу за контрактом

З метою виконання державної Програми комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями які проходять військову службу за контрактом, Лисичанський міський військовий комісаріат проводить комплекс заходів по інформуванню населення регіону про можливість працевлаштування громадян України на військову службу. До уваги бажаючих проходити військову службу пропонується широкий вибір військових професій в Сухопутних Військах, Повітряних Силах та Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

Відбір кандидатів для навчання у вищих військових навчальинх закладах

В Україні існує та успішно розвивається військова освіта у цивільних та військових навчальних закладах. Нова українська армія потребує великої кількості підготовлених спеціалістів з вищою військовою освітою. Завдяки плідній співпраці Лисичанського міського військового комісаріату з Лисичанським міським та Попаснянським районним відділами освіти, педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладів мм. Лисичанська, Новодружеська, Привілля та Попаснянського району випускники 2018 року виявляють велику зацікавленість до вступу до вищих військових навчальних закладах, відвідують Лисичанський міський військовий комісаріат для оформлення документів абітурієнта

Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату майор А.Л. Вінник