Шановні служителі закону!

 Колектив Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області вітає вас із професійним святом — Днем юриста!

Це свято людей, які своїм словом і справою мають стверджувати додержання конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Ваш вибір професії — це вибір шляху відповідальності, відданості, цілеспрямованості.

Щодня до вас за правовою допомогою звертаються тисячі громадян. Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнені, що юристи України, яким властиве усвідомлене почуття відповідальності, й надалі вірно служитимуть інтересам українського народу, з гідністю примножуватимуть славні традиції своєї професії, докладатимуть максимум зусиль задля утвердження принципів верховенства права та справедливості.

У цей святковий день бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, сімейного щастя, родинного добробуту.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області