У вересні охоронці правосуддя Луганщини провели низку тактико-спеціальних навчань

 Протягом вересня поточного року співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області тренувались на базі різних судових установ області.

Розпочалися тренування 10 вересня на базі Біловодського районного суду Луганської області. Так, судовими охоронцями було відпрацьовано низку позаштатних ситуацій: стримували натовп, який за легендою намагався прорватися через пункт пропуску та охорони; видаляли агресивно налаштованих осіб із приміщення суду. Також відпрацьовували алгоритм дій у разі захоплення заручників у залі судового засідання та під час займання електромережі в судовій установі.

Чергові навчання відбулися 17 вересня на базі Міловського районного суду Луганської області. Охоронці Феміди відпрацьовували дії наряду на пункті пропуску під час спроби особи пронести зброю до судової установи та дії під час порушення громадського порядку, припинення проявів неповаги до суду та групових порушень громадського порядку.

Також, 24 вересня, захисники Феміди разом із співробітниками ДСНС відпрацьовували порядок спільних дій у разі виявлення вибухових предметів та виникнення пожежі на базі Лисичанського міського суду Луганської області. Під час навчання охоронці правосуддя розібрали та відпрацювали дії щодо припинення тиску на суддю під час виконання завдань з особистої безпеки, припинення блокування нарадчої кімнати.

Зазначимо, метою тренувань стало набуття навиків судовими охоронцями разом із суб’єктами взаємодії щодо правильних та вмілих дій у різноманітних позаштатних ситуаціях.

Враховуючи загрози та ризики виникнення можливих позаштатних ситуацій, особливої актуальності набирають питання оперативності та скоординованості дій, відтак, наведені тренування будуть проводитись і надалі.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області