З початку року охоронці правосуддя Луганщини попередили пронесення до органів судової влади більше 1000 заборонених предметів

Наразі під охороною та захистом співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя.

Щодня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області забезпечують підтримання громадського порядку та безпеки всіх учасників судового процесу на об’єктах правосуддя. Лише у серпні здійснено пропуск майже 11000 осіб до судових установ області, при цьому щоденно судові охоронці виявляють заборонені предмети.

Так, протягом восьми місяців поточного року, співробітники Служби судової охорони попередили спроби незаконного пронесення більше 1000 заборонених предметів до судових установ області. Зокрема, це були ножі у тому числі складні, кухонні, сувенірні, вогнепальну зброю, газові балончики, пристрої для відстрілу патронів, електрошокові пристрої та інші заборонені предмети.

Усі ці предмети, на вимогу судових охоронців залишені в індивідуальних камерах схову до моменту вирішення відвідувачем необхідних питань на території судових установ.

Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам про необхідність дотримання правил пропуску осіб до судових установ.

До приміщень судів, органів та установ системи правосуддя забороняється пропуск осіб:

  • — з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
  • — з тваринами;
  • — з боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної дії;
  • — з наркотичними речовинами, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;
  • — з колюче-ріжучими предметами.

Враховуйте це під час відвідування судових установ.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області