Співробітники Служби судової охорони Луганщини продовжують вдосконалювати свої знання та навички

 Сьогодні, 11 червня, охоронці Феміди Луганщини прийняли участь в онлайн-тренінгу на тему: «Покращення рівня доступу осіб з порушенням слуху до правосуддя». Тренінг організовано Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів спільно з фондом «Право і Демократія» за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя».

Завдяки цьому тренінгу судовими охоронцями отримано необхідні знання та навички при спілкуванні з людьми, які мають вади слуху.

Заняття складалось з теоретичної та практичної частини. Тренери ознайомили учасників з загальними поняттями про осіб з порушенням слуху та правовими основами доступу до суду таких осіб. Розповіли про методи налагодження комунікації з відвідувачами судових установ, які мають певні вади слуху.

Під час практичної частини викладачка Наталія Московець навчала судових охоронців основам жестової мови, презентувала дактильну азбуку, на якій зображені жести та їх тлумачення. Кожен учасник тренінгу мав змогу перевірити отримані знання на практиці, поспілкуватися з викладачем мовою жестів.

Колектив Служби судової охорони вдячний тренерам-викладачам за змістовне заняття, отриманні знання та навички, які стануть у нагоді під час виконання службових обов’язків.

Служба судової охорони у Луганській області