Щодо дотримання правил пропуску осіб до судових установ

Безпека судів та учасників судового процесу — головне завдання Служби судової охорони. Задля усунення загрози для відвідувачів та учасників судових процесів захисниками Феміди постійно вживаються заходи щодо недопущення пронесення заборонених предметів до органів судової гілки влади.

З початку року судові охоронці Луганщини попередили потрапляння до приміщень органів та установ системи правосуддя області більше 700 небезпечних предметів. Лише у травні співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області попередили пронесення 109 заборонених предметів, які несуть потенційну небезпеку як для суддів, працівників суду, так і для інших учасників судового процесу.

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагаються пройти до судових установ це — ножі, балончики, споряджені речовиною сльозогінної та дратівної дії, ножиці, викрутки, аналогічні загострені предмети. Також продовжуються непоодинокі спроби намагання пронести до судів вогнепальну зброю, пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями.

Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам про необхідність дотримання правил пропуску осіб до судових установ.

До приміщень судів, органів та установ системи правосуддя забороняється пропуск осіб:

  • з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
  • з тваринами;
  • з боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної дії;
  • з наркотичними речовинами, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;
  • з колюче-ріжучими предметами.

Шановні відвідувачі, просимо враховувати це під час відвідування судових установ.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області