Судові охоронці Луганщини взяли участь у семінарі, який проводила національна школа суддів України

 Сьогодні, 11 березня, Національна школа суддів України провела для судових охоронців Луганщини онлайн-семінар на тему «Запобігання та протидія корупції: окремі аспекти законодавства України. Особливості електронного декларування».

До семінару також були залучені співробітники територіальних управлінь Служби судової охорони Донецької, Харківської, Полтавської та Сумської областей.

Відкрив навчальний захід проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок разом з заступником директора Харківського регіонального відділення національної школи суддів України Яною Шевцовою, які ознайомили усіх учасників із порядком проходження онлайн-навчання і питаннями, що включені до програми семінару.

Спікерами семінару також виступили суддя Вищого антикорупційного суду Ірина Білоус та головний редактор видання «Держслужбовець» Андрій Мацюкін. Вони розповіли про міжнародні стандарти антикорупційного законодавства та їх запровадження в Україні, про повноваження та сфери діяльності антикорупційних органів України, їх основні завдання, про корупційні прояви та їх запобігання.

Під час семінару судові охоронці отримали корисні практичні рекомендації щодо заповнення цьогорічної електронної декларації.

Після завершення онлайн-семінару усі його учасники отримали сертифікати Національної школи суддів України.

Територіальне управління Служби судової охорони в Луганській області