Жінка - творець та прикраса роду людського

До Міжнародного жіночого свята 8 березня ми продовжуємо знайомити вас із прекрасними жінками Служби судової охорони Луганщини.

#ЖінкиCCO_хтовони

Без сумніву, кожний захоплюється сміливістю і мужністю Жанни д’Арк, мудрістю та вродою Клеопатри, але надзвичайну повагу у всіх викликає жінка-мати.

Мати — берегиня роду, саме вона дає життя, турбується про нас, захищає та застерігає від невірних кроків. Від слів матуся, матінко, ненька — віє добротою, спокоєм і теплом.

Тож наступна наша героїня — жінка-мати, контролер взводу охорони капрал Служби судової охорони Катерина Грибанова, яка несе службу в Марківському районному суді. Вона виховує сина Назара, якому виповнилось 7 років.

Катерина — щаслива мати, кохана дружина та водночас тендітна красуня. Вона завжди турботлива і ласкава, з легкістю з усіма знаходить спільну мову. За її щирість і добре серце її поважають та цінують колеги та друзі.

На питання, що для неї найголовніше в житті? Вона без сумніву відповідає: «Син для мене чарівний скарб, який подарував Господь! І найбільша насолода — це бути мамою та бачити щастя в очах рідних».

Увесь свій вільний час вона проводить зі своєю родиною, разом вони полюбляють рибалити та грати у футбол. Назарчик пишається своєю матусею та з гордістю розповідає своїм друзям про мамину професію, про її вміння влучно стріляти та володіти прийомами рукопашного бою. У майбутньому, він як і мама хоче стояти на варті правосуддя, бути надійним охоронцем Феміди.

Крім того, Катерина життєрадісна, щира, завжди усміхнена, позитивна та чуйна людина. Вона завжди готова надати свою допомогу та бути корисною. Від неї віє любов’ю, ніжністю та радістю.

Ось таких жінок ви можете зустріти в Службі судової охорони.