Психолог - це не звичайна професія, це покликання

Ми продовжуємо знайомити вас із співробітницями Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області в нашій рубриці #ЖінкиCCO_хтовони

Тож знайомтесь — Оксана Кротова, психолог нашого управління, старший лейтенант Служби судової охорони. ЇЇ витримку не зможуть схилити життєві бурі, її чуйність не в змозі приховати робочі будні, а її професійні поради роблять щасливими інших людей.

Сьогоднішній світ важко уявити без психологів. Вони впливають майже на всі сфери соціального життя людини і стоять на сторожі психологічного здоров’я населення. Саме до них звертаються у найтяжчих ситуаціях.

Оксана не боїться брати відповідальність на себе, намагається у кожній ситуації максимально зробити все можливе. Вона цілеспрямована, впевнена, уважна та рішуча жінка, яка одночасно має сильний характер та добре серце. До її думок та порад прислухаються як в колективі, так і поза ним.

Окрім того, Оксана різнопланово освічена людина, яка має три вищі освіти (юридичну, фармакологічну та психологічну). Вправне мистецтво лікувати душі та давати дієві поради взяло верх. Саме галузь психологія імпонує їй найбільше.

«Приємно відчувати себе корисною для когось. У моменти, коли розгублені очі людини, яка звернулась за допомогою поступово набувають визначеності та впевненості. Оце справжнє професійне щастя», — зазначає пані Оксана.

У вільний час Оксана полюбляє відкривати для себе щось нове, активно і з користю проводити час. Її частенько можна побачити на стадіоні, у басейні або у спортивній залі.

«Робота в Службі судової охорони подобається мені своєю атмосферою, це чудово бути частинкою однієї великої родини під назвою Служба судової охорони та відчувати, що ми робимо одну велику справу», — із впевненість говорить Оксана.

Ось такі жінки працюють в Службі судової охорони Луганщини!

Територіальне управління Служби судової охорони Луганщини