Служба судової охорони у Луганській області разом з суб'єктами взаємодії відточували свої уміння та навички

17 лютого на базі Луганського окружного адміністративного суду відбулись спільні тактико-спеціальні навчання. Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом з суб’єктами взаємодії відточували свої уміння та навички під час забезпечення безпеки та громадського порядку в органах та установах системи правосуддя.

У заході взяли участь представники 3-го управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, Національної поліції (спецпідрозділи КОРД, БПОП, поліції діалогу, конвойної служби), Державної служби з надзвичайних ситуацій. Загальна кількість учасників склала понад 80 осіб.

Метою навчання є оцінка та удосконалення взаємодії судових охоронців з органами правопорядку.

Під час навчань відпрацьовано порядок спільних дій у випадку виникнення можливих нештатних ситуацій, що можуть становити загрозу безпеці правосуддя.

Підсумовуючи результати роботи, керівництвом Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області надано об’єктивну оцінку, проаналізовано сценарії реалізації спільних дій. Подібні тактико-спеціальні навчання будуть проводитись і надалі в усіх судових установах області.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області