Судові охоронці Луганщини продовжують підвищувати свою професійну майстерність на об'єктах судової влади

 10 лютого з метою попередження можливих небезпечних ситуацій, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом з представниками Національної поліції та ДСНС провели спільне тактико-спеціальне навчання із забезпечення охорони установ системи правосуддя. На цей раз на базі Рубіжанського міського суду Луганської області.

Заняття складалось із теоретичної та практичної частини, під час якого учасники навчались забезпечувати безпеку та громадський порядок в екстремальних умовах.

 

Зокрема, відпрацювали кілька можливих сценарії на випадок можливих нештатних ситуацій. Крім того, зупинились на правилах порядку застосування спеціальних засобів та використання засобів радіозв’язку.

Систематичне проведення таких тактико-спеціальних навчань позитивно впливає на удосконалення професійних навичок, сприяє порозумінню роботи в команді та покращує взаємодію усіх учасників заходу. Тож, подібні тактико-спеціальні навчання будуть проводитись і надалі в усіх судах області.

Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області