Упродовж січня судові охоронці Луганщини попередили 144 спроби пронесення заборонених предметів до судових установ області

Наразі, під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 судових установ. Судові охоронці майже щодня виявляють у громадян предмети з якими категорично заборонено проходити до судових установ області.

Так, упродовж січня співробітники Служби запобігли пронесення 144 заборонених предметів до судів області. Переважно це предмети, які виявлені охоронцями Феміди під час поверхневої перевірки. Найбільше серед таких предметів ножів складних, кухонних, сувенірних, газових балончиків, пристроїв для відстрілу патронів, електрошокових пристрої та інших заборонених предметів.

Усі ці предмети були поміщені до спеціальних шаф тимчасового зберігання, які по завершенню судових засідань були повернуті власникам.

Своєю чергою, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області закликають відвідувачів судів з розумінням ставитись до законних вимог та не брати із собою заборонені предмети під час відвідування судових установ.

Довідково: до приміщень судів, органів та установ системи правосуддя забороняється пропуск осіб:

— з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

— з тваринами;

— з боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної дії;

— з наркотичними речовинами, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

— з колючими та ріжучими предметами.

Враховуйте це під час відвідування судових установ.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області