Вміти працювати справжньою командою - це важливо

Нещодавно між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області та громадським формуванням «Капеланський патруль» було укладено Меморандум про співпрацю.

З метою реалізації цього Меморандуму вже другий день поспіль судові охоронці разом з представниками громадського формування проводять спільні заняття.

Зокрема, для взводу швидкого реагування та підрозділу особистої безпеки суддів представниками громадського формування влаштовано справжній тімбілдінг. За допомогою нестандартних завдань і вправ капелани допомагали охоронцям Феміди зміцнити в колективі почуття єдності, згуртованості, вчили слухати один одного і домовлятися, скидати напругу. Вправи були побудовані у такому форматі, де впоратись самому просто неможливо. Завдяки цьому кожний усвідомив переваги командної роботи та відчув це особисто на фізичному рівні. Крім того, це була не тільки чудова можливість дізнатися більше один про одного, але й дати іншому можливість розширити уявлення про себе.

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області щиро вдячні громадському формуванню «Капеланський патруль» за цікавий та продуктивний захід.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області