Судові охоронці Луганщини підвищують свій рівень професійної підготовки

З метою підвищення та удосконалення рівня теоретичних знань, практичних навичок, 20 січня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області для особового складу першого підрозділу охорони відбулось комплексне заняття, яке складалось із практичних, лекційних та тренінгових елементів.

Так, начальник медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, лейтенант Служби судової охорони Яків Холоденко нагадав судовим охоронцям Луганщини дії при наданні домедичної допомоги у разі кровотеч та поранень, при накладанні джгутів та пов’язок, при проведенні непрямого масажу серця та штучного дихання, а також методику зупинки кровотеч.

У свою чергу, заступник начальника відділу організації охорони та підтримання громадського порядку Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, старший лейтенант Служби судової охорони Павло Базілевський відпрацював зі співробітниками першого підрозділу охорони ситуаційні завдання на випадок нештатних ситуацій, методику роботи в команді під час несення служби. Приділив увагу питанням етичної поведінки співробітників під час їх спілкування з відвідувачами судових установ та здійснення повноважень під час виконання завдань з охорони приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, підтримання в них громадського порядку.

Співробітники відділу з професійної підготовки та підвищення кваліфікації зупинились на питаннях порядку та правових підстав застосування заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї. Перевірили у судових охоронців Луганщини вправність правильності розбирання та збирання ПМ та ФОРТ −17 Р. Після чого перейшли до спеціальної фізичної підготовки. На завершення відпрацювали спеціальні прийоми боротьби.

Заняття було спрямовано на підтримування та опанування співробітниками Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області професійних знань і вмінь, які дозволять їм якісно виконувати свої обов’язки.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області