Стань донором крові - подаруй можливість жити

Життя людей у деяких випадках залежить від тих, хто приймає свідоме рішення здати кров і стати донором крові. Потреба в крові є завжди, проте її не завжди на всіх вистачає. Кров донора може стати тим рятівним шансом, яка подарує здоров’я хворому або життя — вмираючому. Адже її не можливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі. Тому, врятувати людей, які потребують переливання крові можуть лише донори.

Між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області та відділенням трансфузіології Лисичанської багатопрофільної лікарні існує усна домовленість: коли виникає необхідність у якійсь конкретній групі крові, судові охоронці Луганщини за можливістю підключаються до здачі крові.

Так, 19 січня співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області відгукнулись на чергове прохання медиків долучитись до важливої справи — в котре стали донорами крові. Адже найголовнішою цінністю є людське життя, а допомагати його рятувати є обов’язок кожного свідомого громадянина.

Начальник медичної служби Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області лейтенант Служби судової охорони Яків Холоденко зазначив: «Донорство приносить неоціненну користь здоров’ю. Регулярна здача крові вкрай благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи, знизуючи ризики захворювань, в тому числі і виникнення інфаркту. Тому завдяки цій гуманній справі, ви маєте можливість не лише подарувати комусь життя чи шанс на одужання, а й собі особисто покращити здоров’я».

Судові охоронці Луганщини планують і надалі підтримувати донорський рух серед своїх співробітників та закликають усіх небайдужих приєднуватися до шляхетної справи — ставати рятівниками людських життів.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області