Судовими охоронцями Луганщини розглянуто окремі питання щодо здійснення декларування доходів

З метою правильності застосування вимог чинного законодавства щодо заповнення та подання електронних декларацій, недопущення та попередження корупційних проявів і порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», 16 січня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області з особовим складом відбулось додаткове заняття.

Під час розгляду зазначеної теми головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції майор Служби судової охорони Олександр Соснін нагадав охоронцям Феміди окремі положення нормативно-правових актів з питань запобігання корупції, зокрема щодо складання та подання декларацій. Детально зупинився на питаннях щодо типів декларацій, суб’єктів декларування, порядку формування Єдиного державного реєстру декларацій осіб. Також звернув увагу особового складу на своєчасність та правильність подання щорічних декларацій. Учасники активно задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді.

Принагідно нагадуємо, що загальнодержавна компанія подання щорічних декларацій суб’єктами декларування в Україні триватиме з 1 січня та завершиться 31 березня (до 1 квітня).

Територіальне управлінні Служби судової охорони у Луганській області