Регулярні інструктажі з охорони праці як один з методів профілактики травматизму та нещасним випадкам

19 січня відзначається одне з головних свят — Водохреща. У народі, водохресна вода вважається цілющою і благодатною, тому цього дня традиційно проводяться обряди пов’язані з водою. Саме в цей період є ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду. Проте варто пам’ятати про дотримання правил безпеки, щоб уникнути трагічних наслідків.

Слід зауважити, що більшість нещасних випадків можна було б запобігти, якби вчасно було проведено профілактичну роботу. Одним із найефективніших профілактичних заходів є проведення регулярних інструктажів з охорони праці.

Тому для того, щоб уникнути виникнення небезпечних подій і трагічних наслідків головний спеціаліст з охорони праці Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області Юлія Бондаренко нагадала судовим охоронцям Луганщини правила безпечної поведінки на водоймах під час Водохреща. Наголосила про важливість відповідального ставлення до власного життя та життя своїх рідних, закликала бути вкрай обережними та дотримуватись правил поведінки на водоймах, для того, щоб свято залишило по собі лише гарні спогади.

Тож, святкуймо Водохреща з радістю та обережністю. Нехай свято буде для всіх веселим та безпечним!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області