Перша річниця створення Територіального управління служби судової охорони у Луганській області

Сьогодні, 6 січня, важливий день для співробітників та працівників Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області, адже рік потому судові охоронці Луганщини розпочали свій професійний шлях.

Минулий рік став для Управління не тільки роком народження, а й роком становлення і розвитку. Судові охоронці формувались, навчались, удосконалювались, заради досягнення єдиної мети — безпеки правосуддя.

На теперішній час під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебувають усі місцеві суди області.

Упродовж року працівники Управління:

— забезпечили громадський порядок у понад 45000 судових засіданнях;

— здійснили пропуск до судових установ області біля 75000 відвідувачів та учасників судових процесів, стосовно яких проведено поверхневі перевірки;

— не допустили пронесення більше однієї тисячі заборонених предметів;

— провели 11 тактико-спеціальних навчань із працівниками взаємодіючих структур.

Для кожного судового охоронця Луганщини цей рік запам’ятається, як рік утворення, реалізації завдань Служби. Попереду багато цілей, які обов’язково маємо досягти, багато завдань, які безумовно повинні виконати. Але головне те, що за цей рік судові охоронці стали однією справжньою командою, якій не страшні випробування.

Тож вперед до нових звершень та завдань!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області