Судові охоронці Луганщини підвели підсумки роботи за 2020 рік

Вчора, 22 грудня, у Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбулась нарада, на якій підвели підсумки службової діяльності всіх відділів та служб за 2020 рік.

Службовий захід проведено під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковника Служби судової охорони В’ячеслава Абрамова. У роботі наради взяли участь начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко, який об’єктивно оцінив діяльність судових охоронців Луганщини та зазначив:

«Організованість, дисципліна та взаємодопомога — це основні чинники, які сприяють успішним результатам. Ми маємо незаперечний факт — Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області відбулось. Усі місцеві суди області, які розташовані на підконтрольній Україні території на даний час перебувають під охороною Служби судової охорони. І це означає, що працівники та відвідувачі судів можуть відчувати себе в безпеці. Це все досягнуто завдяки плідній праці та нашим спільним зусиллям».

Начальник Управління полковник Служби судової охорони В’ячеслав Абрамов інформував про те, що 18 грудня, під час засідання Колегії Служб судової охорони у м. Києві, Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області було відзначено кращим за напрямом організації роботи з персоналом.

«Це наша перша перемога. І лише завдяки злагодженій, професійній, ретельній роботі ми зможемо разом досягати бездоганних результатів у своїй професійній діяльності», — зазначив В’ячеслав Абрамов.

Також полковник Служби судової охорони В’ячеслав Абрамов дав детальну характеристику організації роботи Управління, відзначив взвод швидкого реагування Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області за високі показники у професійній підготовці за підсумками службової діяльності у 2020 році, відділення охорони другого взводу охорони першого підрозділу охорони Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області (для забезпечення безпеки учасників судового процесу та охорони Сєвєродонецького міського суду Луганської області) за сумлінне та зразкове виконання службових обов’язків, виявлений професіоналізм та ініціативу в роботі за підсумками службової діяльності у 2020 році.

Під час наради проаналізовано основні показники Служби, заслухано доповіді та виступи керівників відділів та служб, надано принципову оцінку її реальному стану та вказано на недоліки, намічено шляхи їх вирішення і подальшого недопущення.

За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для подальшого підвищення ефективності діяльності Управління та визначено низку пріоритетних напрямів роботи на наступний період.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області