Приєднуйся до нас! Стань донором крові - подаруй можливість жити!

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку виникає потреба у переливанні крові. Проте її не завжди на всіх вистачає. Адже кров не можливо купити в аптеці чи виготовити на фармацевтичному заводі. Тому, врятувати людей, які потребують переливання крові можуть лише донори.

Що може бути гуманніше, ніж прагнення допомогти іншим, тим, хто потребує донорської крові у своїй боротьбі за здоров’я і життя?

Так, між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Луганській області та відділенням трансфузіології Лисичанської багатопрофільної лікарні існує усна домовленість. Коли виникає необхідність у якійсь конкретній групі крові, судові охоронці Луганщини по можливості підключаються до здачі крові.

12 листопада співробітники Управління долучились до важливої справи — в котре стали донорами крові. Думки про те, що саме їх кров запалить чиєсь життя, подарує надію тому, кому вона вкрай необхідна, зігрівала душу судових охоронців.

Ми закликаємо всіх свідомих громадян долучатись до донорства. Не будьте байдужими, допоможіть тим, хто цього потребує. Творити добро ніколи не пізно!

Поповнюйте лави донорів!

Територіальне управлінням Служби судової охорони у Луганській області