Судові охоронці Луганщини продовжують удосконалювати свою професійну майстерність із забезпечення безпеки установ системи правосуддя

Спільні навчання охоронців Феміди області, представників Старобільського відділу поліції та особового складу 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Старобільська відбулись на базі Старобільського районного суду Луганської області. Разом відточували тактику спільних дій із забезпечення охорони та безпеки районного суду.

Під час заняття відпрацювали дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій у приміщенні суду, а саме тактичні прийоми блокування й затримання агресивно налаштованих учасників судового процесу. Акцентували увагу на алгоритмі дій під час захисту судді від можливих протиправних загроз, а також дії в разі раптового виникнення пожежі в приміщенні суду.

Проведення подібних тактико-спеціальних навчань з відпрацювання спільних дій будуть проводитись і надалі в усіх судових установах Луганської області, з метою організації взаємодії та злагодження спільних дій Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області з іншими органами правопорядку, а також підвищення рівня майстерності під час забезпечення безпеки правосуддя.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області