Є на кого рівнятись

 У кожної людини своя доля, мета, досвід і життєва правда. Але, мабуть, у кожного є свій ідеал, на який він прагне бути схожим.

Так, знайомтесь з історією хлопчика Івана Манька, якому нещодавно виповнилось 9 років. Іван дуже любить свого батька і хоче у всьому бути схожим на нього. Олексій Манько – батько, командир відділення ІІІ взводу ІІ підрозділу охорони Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області старший сержант Служби судової охорони. Товариші по службі поважають Олексія за професіоналізм, залізну волю і завжди дружню підтримку.

Іван пишається своїм батьком за його мужній характер, вольовий дух, добре серце. Саме батько з самого малечку зацікавив Івана спортом. Привів сина до спортивної школи, в якій він сам раніше навчався.

 І не даремно. Іван перевершив всі сподівання батька, у свої 9 років він має 1-й розряд з Годзю-рю карате-до; 6-й Кю зелений пояс WSKF; є членом Національної Федерації Годзю-рю карате-до України; неодноразовий призер Всеукраїнського турніру «BUDOKAN OPEN»; золотим, срібним, бронзовим призером Кубку України з Годзю-рю карате-до Вінниця-Україна 2019 року; призером Відкритого Кубку Черкаської області з Годзю-рю карате-до IKU Черкаси Україна 2020 року. Іван не планує зупинятися на досягнутому. Нещодавно, 16 жовтня Іван здобув ще одну перемогу у чемпіонаті України з GOJU-RYU KARATE, де здобув ІІ місце.

«Мені дуже важливо, щоб на татовому обличчі завжди сяяла усмішка від моїх успіхів. Тож, я докладу максимум зусиль, щоб батько пишався мною, як їм пишався дідусь», - підкреслив Іван.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області