Судові охоронці Луганщини підвели підсумки несення служби у період виборчого процесу

 27 жовтня під головуванням начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковника Служби судової охорони Вячеслава Абрамова проведено нараду, на якій обговорили результати несення служби під час посиленого варіанту службової діяльності у період виборчого процесу. Крім того, судовими охоронцями Луганщини підведено підсумки службової діяльності за жовтень поточного року.

У роботі наради взяли участь керівники відділів та служб, командири підрозділів охорони, особистої безпеки суддів, швидкого реагування.

 Під час наради також обговорено стан підготовки Управління до осінньо-зимового періоду, стан проведення ремонтних робіт у Територіальному управлінні, організацію заходів спрямованих на протидію захворювання на COVID-19. Проаналізовано стан службової діяльності з охорони об’єктів судів, органів та установ системи правосуддя, з підтримання громадського порядку в судах, забезпечення безпеки учасників судового процесу.

Станом на 27 жовтня 2020 під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя. Протягом звітного періоду судові охоронці Луганщини:

- попередили пронесення до органів та установ системи правосуддя -153 заборонених предметів;

 - забезпечили безпеку під час розгляду –6709 судових засідань;

- здійснили пропуск до судових установ – 10626 відвідувачів;

- забезпечили посилення несення служби під час судових засідань, які потребують додаткової уваги – 16 разів.

За результатами службової наради визначено основні завдання на наступний період та першочергові заходи для їх виконання.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області