Майбутнє залежить від кожного з нас!

Шановні громадяни! Судові охоронці наполегливо закликають максимально серйозно поставитись до виконання обмежувальних заходів задля недопущення розповсюдженню коронавірусної інфекції.

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 26 жовтня (09:00) в Україні 348 924 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, із них 6 464 летальних, 142 537 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 5 426 нових випадків. За добу одужали 1 029 пацієнтів. За весь час досліджень на Луганщині цей діагноз лабораторно підтверджений у 3 233 людей. З них одужали — 1063; лікуються — 2 109 (264 — стаціонарно, 1845 — амбулаторно). Це максимально великі цифри.

Ми звертаємось до всіх — дотримуйтесь обмежень, які зберігаються під час карантину, використовуйте засоби індивідуального захисту, частіше мийте руки з милом або користуйтесь дезинфікуючими засобами. Якщо у вас підвищилась температура, подзвоніть негайно до сімейного лікаря. У свою чергу, судові охоронці зроблять все можливе, щоб кожен в судових установах почував себе безпечно.

Наше спільне завдання — максимально зменшити поширення коронавірусу. Тому кожному відвідувачу та працівнику суду співробітники Служби судової охорони проводять температурний скринінг, не допускають до приміщень суду осіб з підвищеною температурою та без засобів індивідуального захисту.

Будьте здорові та відповідальні! Турбуйтесь про себе та оточуючих!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області