Спільні дії на випадок нештатних ситуацій у суді відпрацювали на Луганщині

Вчора, 20 жовтня, на базі Біловодського районного суду Луганської області співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області разом з місцевим підрозділом Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій відпрацювали практичні навички та алгоритм дій у разі виникнення різного роду нештатних ситуацій під час відправлення правосуддя.

Протягом тактико-спеціального навчання удосконалено порядок дій щодо припинення проявів неповаги до суду, групових порушень громадського порядку в залі судового засідання, блокування нарадчої кімнати, здійснення тиску на суддю тощо.

Покращено стан реалізації методів і заходів на випадок виникнення пожежі, здійснення евакуації людей.

Правильність та ефективність виконання спільних дій, спеціальних тактичних прийомів контролювало керівництво Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області.

За результатами спільної роботи поставлені завдання виконано. З метою підвищення ефективності спільних дій вказаної категорії подібні заняття проводитимуться і надалі задля удосконалення взаємодії та злагодженої роботи в команді.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області