Судові охоронці Луганщини підвели підсумки роботи за ІІІ квартал поточного року

У Територіальному управлінні Служби судової охорони у Луганській області відбулась нарада, на якій підвели підсумки службової діяльності всіх відділів та служб за ІІІ квартал 2020 року.

Головував на службовому заході т.в.о. начальника Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони Сергій Шевченко. У роботі наради взяли участь керівники відділів та служб.

Сергій Шевченко надав детальну характеристику організації роботи Управління та окреслив низку пріоритетних напрямків роботи на наступний період. Під час наради проаналізовано основні показники Служби, заслухано доповіді та виступи керівників відділів та служб, надано принципову оцінку її реальному стану та вказано на недоліки, намічено шляхи їх вирішення і подальшого недопущення.

Встановлено, що станом на 19.10.2020 під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області перебуває 18 установ системи правосуддя області.

За ІІІ квартал поточного року судові охоронці Луганщини:

— попередили пронесення до органів та установ системи правосуддя — 557 заборонених предметів;

— забезпечили безпеку під час розгляду — 15762 судових засідань;

— здійснили пропуск до судових установ — 35283 відвідувачів;

— забезпечили посилення несення служби під час судових засідань, які потребували додаткової уваги — 24 рази.

За результатами роботи наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для подальшого підвищення ефективності діяльності Служби.

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області