Щоб допомогти і врятувати

Саме з цим гаслом сьогодні, 6 жовтня, тренер Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Марина Черкашина провела для судових охоронців області тренінг з першої невідкладної допомоги та рятування життя людини в екстремальних випадках.

З особовим складом були відпрацьовані такі прийоми першої допомоги, як первинний огляд постраждалого, відновне положення, порушення прохідності дихальних шляхів, непритомність, відсутність дихання, невідкладні стани, дії при укусах комах та тварин, алергічні реакції та багато іншого.

Заняття мало цікаве комбінування теоретичної інформації з практичними заходами, прикладами з життя. В арсеналі тренера були манекени-тренажери для відпрацювання навичок надання серцево-легеневої реанімації, які надали змогу учасникам тренінгу відпрацювати прийоми в найбільш наближених до реальності умовах.

Даний тренінг дав змогу співробітникам Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області закріпити базові навички та знання з надання першої домедичної підготовки. Оскільки, під час екстремальної ситуації, у людини є лічені хвилини, для того, щоб прийняти правильне рішення, від якого може залежати чиєсь подальше життя.

Тож, судові охоронці Луганщини висловлюють подяку тренеру Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста Марині Черкашиній за цікавий тренінг та отримані ґрунтовні знання. Це цінний досвід!

Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області