Директору одного з підприємств повідомлено про підозру за здійснення неналежного технічного нагляду за виконанням ремонтних робіт, що завдало державному бюджету понад 70 тис. грн збитків

 Лисичанською окружною прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 191, частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою з групою осіб, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчиненому за попередньою змовою групою осіб).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні-червні 2016 року у смт. Білогорівка здійснювались ремонтні роботи будинку культури в ході яких службова особа, обіймаючи посаду директора підприємства, що здійснює технічний нагляд за виконанням ремонтних робіт, діючи за попередньою змовою з групою осіб, належним чином технічний нагляд щодо перевірки обсягів виконаних робіт не здійснила. У подальшому, шляхом внесення до актів прийняття виконаних будівельних робіт завідомо неправдивих відомостей, директор підприємства, за попередньою змовою з групою осіб, заволодів бюджетними грошовими коштами на загальну суму понад 70 тис. грн.

Таким чином, незаконними діями керівника підприємства, які виразились у заволодінні грошовими коштами шляхом зловживання службовим становищем, спричинено шкоду державі у сумі понад 70 тис. грн.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Досудове розслідування здійснювалось відділом поліції № 3 Сєвєродонецького РУП ГУНП у Луганській області

Нагадаємо, що відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Керівник Лисичанської окружної прокуратури О. Онуфрієнко