Стан розгляду запитів на інформацію в Лисичанській місцевій прокуратурі за 2020 рік та порядок їх подачі

Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено право кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом та інформації, що становить суспільний інтерес.

За минулий рік до місцевої прокуратури надійшов один запит на отримання публічної інформації в частині стану досудового розслідування у кримінальному провадженні. За результатами розгляду запиту у визначеному обсязі надано запитувану інформацію.

Нагадуємо, що у запиті на інформацію обов’язково має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також контактний номер засобу зв’язку, якщо такий є, загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, підпис та дата за умови подання запиту у письмовій формі. Для спрощення процедури оформлення письмових запитів може використовуватись форма для подання запиту на отримання публічної інформації, котру можна отримати безпосередньо в місцевій прокуратурі або на сайті Луганської обласної прокуратури за посиланням: https://lug.gp.gov.ua/ua/lugdoc.html?_m=publications&_t=rec&id=241553.

Письмові запити на інформацію до органів прокуратури подаються у довільній формі на вибір запитувача поштою, телефоном, електронною поштою, на особистому прийомі.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, на час дії карантину призупинено проведення особистого прийому громадян та тимчасово обмежено доступ до адміністративних будівель органів прокуратури.

Запити на інформацію у Лисичанській місцевій прокуратурі приймаються за телефоном (06451) 7-34-21, а для зручності подачі письмових запитів функціонує електронна поштова скринька місцевої прокуратури: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В.Панасенко