Мешканця міста притягнуто до кримінальної відповідальності за організацію та утримання місця для незаконного вживання наркотичних засобів

Досудовим розслідуванням встановлено, що 29 річний чоловік будучи раніше судимим за ст. 309 КК України, здійснював продаж особливо небезпечного наркотичного засобу — канабісу.

Крім цього, чоловік за місцем свого мешкання, в гаражі, встановив пристрій спеціально виготовлений для вживання канабісу. Вказане приміщення чоловік утримував та неодноразово надавав місцевому мешканцю для вживання наркотичних засобів.

Під час обшуку вказаного приміщення працівниками поліції припинено функціонування місяця для незаконного вживання наркотичних засобів.

Чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід.

Лисичанською місцевою прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.307 та ч.1 ст.317 КК України.

Довідково: санкція ч.2 ст.307 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна, санкція ч.1 ст.317 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В. Сичов