В Лисичанську затримано чоловіка, який займався незаконним придбанням, зберіганням та збутом особливо небезпечного наркотичного засобу-канабісу

Лисичанською місцевою прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання та зберігання з метою збуту вчиненого повторно, особою яка раніше вчинила злочин передбачений ст.309 КК України та незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307 КК України).

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівниками Національної поліції в Луганській області 09.11.2019 року викрито раніше неодноразово судимого 32-річного мешканця м. Лисичанська, який протягом жовтня-листопада незаконно придбав та у подальшому неодноразово збував небезпечний наркотичний засіб—канабіс.

Під час проведення обшуків встановлено, що вказаний особливо небезпечний наркотичний засіб чоловік зберігав у себе вдома для подальшого збуту.

На даний час особу затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

За принципової позиції Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури В. Шевцов