За низку крадіжок у Лисичанську чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі

Лисичанською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який обвинувачувався у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжки, вчинені повторно, поєднані з проникнення у житло та інші приміщення).

У суді стороною обвинувачення доведено, що упродовж 2018-2019 років раніше неодноразово засуджений чоловік з корисливих мотивів вчинив 12 крадіжок, завдавши громадянам понад 35 тис. грн матеріальної шкоди.

Жертви усіх злочинів проживали у м. Лисичанську. Зловмисник виносив з подвір’їв містян будівельні електроінструменти, автомобільну акустику та програвачі, велосипеди, вироби з міді та чорного металу. Вкраденим майном останній розпоряджався на власний розсуд.

У судовому засіданні свою вину в інкримінованому йому правопорушенні обвинувачений визнав повністю.

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області вказаній особі призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження (30 днів з моменту проголошення вироку).

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури О.М. Онофрейчук