На варті конституційних прав громадян

Лисичанською місцевою прокуратурою відповідно до положень ч.5 ст.7 КУпАП, ст.26 Закону України «Про прокуратуру» проведено перевірку стану додержання вимог чинного законодавства працівниками Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області при виконанні постанов суду, якими особам призначено адміністративне стягнення у виді арешту

За результатами перевірки виявлено 3 постанови суду, які винесені в порушення вимог ч.1 ст.29, ч.1 ст.55, п.5 ч.1 ст.129 Конституції України, ч.2 ст.268 КУпАП за якими 3 особам призначено адміністративне стягнення у виді арешту.

В подальшому Лисичанською місцевою прокуратурою на кожну постанову внесено апеляційну скаргу з метою захисту конституційних прав громадян.

За результатами розгляду Луганським апеляційним судом зазначені апеляційні скарги задоволені, чим поновлено конституційні права громадян на справедливий судовий розгляд.

На теперішній час, Лисичанською місцевою прокуратурою продовжується робота на вказаному напрямі діяльності, яка спрямована перш за все на забезпечення додержання конституційних прав громадян, яким призначено адміністративне стягнення у виді арешту.

Прокурор Лисичанської місцевої прокуратури юрист 1 класу А.Беднарський